Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 15.11.2019 11:32:12
Dobrý den,při příchodu na soud jsem musela projít bezpečnostním rámem a deštník,kabát a kabelku,která má kovové spony a ve které byly potraviny,mobil,klíče a mnoho jiných věcí- jsem musela dát k bezpečnostní kontrole RTG,chci se tedy jen ujistit,zda opravdu tyto věci nemohou být nyní zdraví škodlivé a mohu vše dál bez obav používat a zda celkově nemohou mít tyto kontroly nějaký negativní dopad na zdraví.Děkuji Vám za odpověd'.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

věci, které prošly bezpečnostním rentgenem nejsou radioaktivní, takové zařízení nemá negativní dopad na zdraví.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)