Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Škodlivost rtg-Hi-scan pro obsluhu 20.05.2013 15:00:37
Dobrý den, obsluhuji na letišti RTG na kontrolu zavazadel a jsem těhotná(13+3tt)...občas se stane, že musím pracovat i u vstupu a výstupu zavazadel z RTG 4-6 hod./den, jak hodně je to škodlivé pro mě a pro plod....předem děkuji JŠ.
(Vložil(a): Jana Š.)
O miminko se nemusíte obávat, rtg jsou konstruovány tak, aby bylo minimalizováno ozáření osob v okolí. V každém případě je třeba nahlásit těhotenství zaměstnavateli, který by měl upravit pracovní podmínky nejen v souvislosti s kontrolou zavazadel.
(Za SÚJB: sujb)