Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Import deuterovanych rozpoustedel pro NMR 17.04.2018 06:13:53
Dobry den, rad bych se informoval jak je to s dovozem na území EU (Čr) deuerovanych rozpoustedel pro NMR spektroskopii (D2O, CDCl3) z Iránu.
Dekuji za r
(Vložil(a): BRABOREC JAKUB )
Dobý den,

Vámi zmiňovaná deuterovaná rozpouštědla D2O a CDCl3 nejsou radioaktivními látkami, takže nepodléhají regulaci Státního úřadu pro jadernou bezpečnost podle zákona č. 263/2016 Sb., Atomový zákon.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)