Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Stomatologický rentgen 19.04.2022 21:04:25
Dobrý den,
před provedením rtg snímku zubu přímo ve stomatologické ordinaci mi ještě před spuštěním rtg kápla z ramene rtg jakási tekutina přímo do oka (možná se jednalo o dezinfekci po předchozím použití, bohužel nevím ...). Prosím o sdělení informace, zda by mohlo dojít k případnému zdravotnímu ohrožení. Mockrát děkuji za zodpovězení dotazu. S pozdravem JP
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

omlouváme se, ale k odpovědi na Váš dotaz nemáme žádné bližší informace. Problém měl být řešen přímo v ordinaci.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)