Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Sr 90 24.08.2009 14:30:05
Vážení,
vzhledem k tomu, že musíme plnit požadavky Ruské federace, pokud tam chceme dodávat mléčné výrobky, tak musíme splňovat i vyhovující výsledky na Stroncium 90. Žádný veterinární Ústav v ČR tento parametr neanalyzuje. Je možné nechat si u Vás zanalyzovat Sr 90?
Děkuji za odpověď
Jankovská Renata
Manažer jakosti
Moravia Lacto a.s.
Jihlava
tel.: 567 584 209, 724 208 741
WHT7
(Vložil(a): Renata Jankovska)
S touto problematikou dopuručujeme kontaktovat SÚRO (www.suro.cz nebo odkaz na horní liště našeho webu). Zde vám sdělí podrobnosti ke stanovení obsahu Sr včetně doby trvání a ceny rozborů.
(Za SÚJB: sujb)