Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 28.12.2020 20:12:33
Dobrý den jsem v 19tt a pred 2 dny jsem zpozorovala že kdž si lehnu na pravy bok tak me to v podbrisku a v zadech zavoli nebo kdyz se zohnu tak jako bych si neco zmačka v podbrisku, a taky když chodim tak to mi tlačí na kost zepredu a ze spod takze moc nemuzu chodit , myliste ze se mam obavat?( Podle vysledku a doktoru nemam zadny problem)za týden jdu na 2 screening tak uvidime. Dekuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Bohužel nejsme schopni posoudit Váš zdravotní stav, to je otázka na lékaře s příslušnou odborností, obraťte se prosím na něj.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)