Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vzdělávací kurz RO pro stomatology 01.12.2016 11:19:53
Dobrý den,prosím v jakém nejbližším termínu proběhne vzdělávací kurz radiační ochrany pro stomatology .
děkuji MUDr. Palasová
(Vložil(a): Jiřina Palasová)
Dobrý den,

povolení pro pořádání kurzu radiační ochrany osoby zajišťující radiační ochranu registranta dosud nebylo uděleno. Předpokládáme, že se tak stane po 1.1. 2017, kdy začne platit nový atomový zákon. Hned poté budou nabídky "kurzů" na webových stránkách Úřadu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)