Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) - otázky 31.05.2017 16:32:43
Dobrý den,
otázky pro písemnou část zkoušky jsou stejné jako do roku 2016 nebo nové? Pokud jsou nové budou zveřejněny na vašich webových stránkách?
Děkuju za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, otázky pro písemnou část zkoušky jsou v podstatě stejné jako do roku 2016. Opravené jsou ty z nich, které reflektují novou legislativu.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)