Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 14.11.2017 15:25:12
Dobrý den,
pracuji v nemocnici a v ramci Specializacniho vzdelavani-radiologicky asistent, mam mit zkouska zvlastni odborne zpusobilosti jako osoba s primim dohledem.Bude mi stacit cerifikat z kurzu nebo musim skladat zkousku na SUJB pred komisi.

Predem dekuji za odpoved
(Vložil(a): Chylíková Renáta)
Dobrý den,

tuto povinnost Vám ukládá ministerstvo zdravotnictví (viz Vámi citované Specializační vzdělání), povinnost nevyplývá z legislativních předpisů, tedy z AZ. Proto bohužel na tento dotaz neumíme odpovědět.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)