Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Zrušení pracoviště. 18.02.2023 17:24:14
Dobrý den, ukončil jsem v roce 2006 činnost zubního lékaře a zjistil jsem, že jsem stále veden u Českého statistického úřadu. Na můj dotaz odpověděli, že jsem se neodhlásil u Vašeho úřadu jakožto držitel způsobilosti k zacházení se zubním rentgenem. Doklad o zrušení nestátního zdravotnického zařízení nemám, je to už mnoho let. Jakým způsobem Vám to mohu dát na srozuměnou?
Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): František Hastík)
Dobrý den, ozvěte se na své místně příslušné regionální centrum SÚJB.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)