Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Záření po RTG, CT a ozařování 28.03.2016 08:59:42
Dobry den,
i kdyz mam dojem, ze se ptam na neco, co zde jiz bylo zodpovezeno, neda mi to. Pri CT vysetreni (tristiva zlomenina ramene, nicmene na "obrazcich" je videt i hlava), mi byly ponechany bryle - sam ortoped, kdyz obrylenou hlavu videl, se tomu divil, ze kolegove jsou teda "vtipalci". Mohou byt tyto bryle nyni nejak nebezpecne, popr. zalezi odpoved na tuto otazku na materialu, ze ktereho jsou ? Dekuji za odpoved
(Vložil(a): Vaclav Burda)
Dobry den,

brýle nemohou být nebezpečné, bez ohledu na to, z jakého jsou materiálu.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)