Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ochranné pomůcky zpracování 29.09.2016 11:07:37
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jak se zachází z dožilými ochrannými pomůckami. Konkrétně mi jde o ochranné zástěry. Zda spadají pod zvláštní stupeň zpracování, nebo se s nimi nakládá dle zákona o odpadech.

Děkuji
(Vložil(a): Tomáš Kovařík)
Dobrý den,

"dožilé" ochranné zástěry obsahují olovo, nejsou radioaktivní. SÚJB nemá v kompetenci rozhodovat o způsobu jejich likvidace.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)