Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 25.01.2017 13:07:06
Dobrý den, byla jsem na preventivním RTG a ve stejný den se mě sešla oslava kde jsem pila alkohol, má RTG na alkohol vliv, mohla jsem si nějak ublížit? V diskuzích jsem se dočetla pouze, že není po vyšetření nutné dodržovat žádný speciální režim.Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Martina)
Dobrý den,

po RTG po vyšetření nutné dodržovat žádný speciální režim.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)