Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 05.04.2017 08:39:13
Dobrý den, včera jsem byla se psem na rtg kyčlí kvůli uchovnění a asistovala jsem veterináři. Můj dvanáctiletý syn seděl celou dobu co se rentgenovalo na chodbě a čekal. Bohužel jsem si pozdě uvědomila, že dveře byly celou dobu otevřené a mám strach, jestli mu to nemohlo ublížit. Seděl tak 6m od rentgenu. Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Hana )
Dobrý den, přítomnost v takové vzdálenosti není nebezpečná.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)