Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 14.09.2018 11:30:39
Dobrý den, mám piercing na tragusu ucha je to chirurgická ocel, a mám taky piercing nosu ze
9 karatového zlata s malinkou zirkonovou kuličkou, kdysi před pár lety jsem byla na panoramatickém rtg zubů tehdy jsem měla v nose jiný pircing z chirurgické ocele a sestra mi řekla at´ si ho předtím vytáhnu nyní mám jít opět na rtg tak se chci informovat zda je to opravdu nutné před rentgenem vytahovat vytahovat všechny piercingy a náušnice z uší i nosu nebo jestli záleží na tom z jakého jsou materiálu ? používám chirurgickou ocel, zlato nebo bioplast. Děkuji za vaši odpověd´
(Vložil(a): mv)
Dobrý den,

toto je na rozhodnutí toho, kdo snímek indikuje.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)