Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg ziarenie 05.02.2019 21:34:51
Dobry den ,za posledne 3 mesiace som bola 18x na Rtg zubov.2 boli opg ,2 bolo zahryzove a 14 bolo intraoralnych .A este tych intraoralnych bude.Robili sa mi korenove vyplne.Pri kazdom RTG mi oziarili aj stitnu zlazu,ta nebola chranena....Velmi sa bojim.Citala som,ze zensen pomaha pri radiacnom ziareni .Mozem sa Vas opytat ,ci mi to caste RTG nemoze nieco sposobit ?Tu stitnu zlazu tiez .A ci ten zensen ozaj funguje. Dakujem za odpoved
(Vložil(a): Michaela Bencova)
Dobrý den,

při zubním snímkování, i opakovaném, je ozáření štítné žlázy velmi nízké - rtg snímkování zubů nemůže štítnou žlázu poškodit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)