Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Vliv RTG na konstrukční materiály pro zdravotnické prostředky 11.02.2020 14:07:47
Dobrý den, z důvodu výzkumu hledám informace o o vlivu rentgenového záření na různé konstrukční materiály v medicíně (Teflon, ocel 1.4441, tianové slitiny apod.) Poraďte mi prosím na koho se obrátit, případně v jaké literatuře hledat. Velice Děkuji. HK
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Zkuste se obrátit na FJFI ČVUT v Praze, doporučuji zkusit Katedru materiálů, kde by se touto problematikou mohli zabývat.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)