Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 18.01.2021 15:28:53
Dobrý den. Plánuji microdermal piercing. 1 x ročne musím na kontrolní CT, tenhle druh šperku se ale nedá vyndat. Mohl by tenhle typ piercingu bránit vyšetreni či už CT nebo RTG? Ostatní piercengy které mám, buď vyndávam nebo nahrazuji umělým materiálem, postupuji zprávně? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

zda Váš piercing bude problémem pro kontrolní vyšetreni CT nebo RTG se musíte zeptat na pracovišti, které bude vyšetření provádět. Z pohledu SÚJB, radiační ochrany, to problém není.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)