Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 29.01.2021 16:27:56
Dobrý den, byl jsem na rentgenu se svým psem a po celou dobu jsem měl na ruce prsten z bílého zlata a náramek na ruce pravděpodobně stříbrný). V té chvíli mě problém nenapadl, ale s odstupem času mám strach, jestli nemůžou tyto šperky způsobit mému psovi nějaké zdravotní problémy. Moc děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

šperky, které jste měl při rentgenu psa, mu nemohou způsobit žádné zdravotní problémy.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)