Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 29.04.2023 07:10:13
Dobry den, syn 12let, byl odeslan na RTG palce na ruce, v te rychlosti jsme vsak zapomneli, ze ma na ruce ponechany naramek, na kterem je jedna kovova soucastka. Mel ho pod mikinou, tudiz jsem si neuvedomila, ze ho ma a do kabinky uz mel jit sam a samozrejme ho nesundal [?] Mohlo mu to, prosim nejak uskodit? Dekuji za odpoved.
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den, ponechání kovového předmětu během rtg vyšetření nemohlo vašemu synovi uškodit.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)