Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

škodlivost rentgenu na šperky a jine věci 28.09.2009 17:49:26
Dobrý den, zajímalo by mě, pokud se stane, že má člověk při retgenovém vyšetření u sebe nějaké věci (mobilní telefon, šperky, doklady nebo podobně) zda jsou tyto věci po vyšetření nějak nebezpečné nebo škodlivé zdraví. Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Záření z rtg přístrojů není schopno aktivovat ozařované předměty ani v nich vyvolávat takové změny, které by se projevily na jejich vlastnostech.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)