Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Vliv RTG 10.12.2012 02:46:24
Dobrý den. Dnes jsme byli s dvouletou dcerou na RTG ruky. Měla jsem sebou batoh s pitím pro mou dceru, který zůstal v místnosti při ozařování a dcera následně cca půl hodiny poté nápoj vypila. Mohl být nějak negativně ozářen RTG zářením? Velice děkuji za Vaši odpověď.
(Vložil(a): Lenka)
Negativní důsledky to mít nemůže, rtg v předmětech "nezůstává".
(Za SÚJB: sujb)