Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Rtg v těhotenství 26.08.2017 19:59:16
Dobrý den, děkuji za Vaší odpověď. Jsem mnohem klidnější. Ještě Vás ale prosím o odpověď zda-li se mohlo dostat záření do kabinky, kde jsem čekala až provedou RTG paní přede mnou. Dveře byly jen přivřené a vestu jsem na sobě zatím neměla. Děkuji za Vaší odpověď. S pozdravem Kuzárová Klára
(Vložil(a): Klára Kuzárova)
Dobrý den, nemusíte mít obavy, rtg záření skrz dveře do převlékací kabinky nepronikne.
(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)