Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Otazka 09.01.2019 16:46:51
Dobry den ,dali ste mi odpoved,ze irigografia je viac zatazujuce vysetrenie.Mozem sa opytat,kolko snimkov sa pri irigografii robi?Robili jej este Rtg bruska a panvy a sono .Chcem sa opytat,ci tam je nejake riziko,ked sa robili 2rtg a irigografia.A prosim kolko snimkov sa zvycajne pri irigografii robi.Dakujem
(Vložil(a): Lucia Sasova)
Dobrý den,

s tímto dotazem se prosím obraťte na pracoviště, které výkon provádí. Počty snímků, typy projekce i samotná indikace k vyšetření je věcí zdravotnických pracovníků, indikujících lékařů a aplikujících odborníků.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)