Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 25.03.2020 07:36:54
dobry den moc se omlouvam ale nenapsal jsem vsechna vysetreni s pouzitim kontr. latky tak teda 7.1.20 ERCP PTC nastriky stent do zlucovodu, dale 17.2.20 CT hrudniku a bricha DLP-1207mGy/cm,dale 9.3.20 RTG bricha, dale 11.3.20 CT bricha DLP-640mGy/cm,a od 5.2 do 20.3.20 3x rtg plice srdce. Ted za mesic mam podstoupit vysetreni PET v Praze. Prosim Vas muzu toto vysetreni podstoupit ?? Není toho zareni už moc na organizmus?? Dekuji za odpoved vím že jsem Vám už psal ale nebyla tam vsechna vysetreni. Moc dekuji za odpoved. S pozdravem Rezler
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

všechna rentgenová vyšetření směřovala k vyřešení Vašeho onemocnění žlučníku. Pokud máte indikováno ještě vyšetření PET, doporučujeme ho absolvovat.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)