Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 02.08.2020 06:32:55
Dobrý den. Prosím, chci se zeptat, jestli není rizikové pro případnou recidivu rakoviny v jednom měsíci podstupovat každý rok vyšetření scintigrafie kostí celého těla, mamograf a CT celého těla. Zdá se mi to hodně velké záření každý rok v průběhu jednoho měsíce, mám ta vyšetření odmítnout? Před 5 lety jsem měla rakovinu prsu. Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

tato vyšetření riziko nepředstavují, naopak jsou ve Vašem případě správně indikovaná, neodmítejte je.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)