Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 21.01.2015 00:14:59
Dobry den. Pracujeme s manzelkou na babatku a ja mam problemy s krízami a preto mi robili 4 x rontgen. Nedoslo k oziareniu semenikov ? Nie je to nebezpecne ? Mame si teraz dat pauzu na zotavenie ? Nema to vplyv na kvalitu semena ? Mozeme byt kludny ? Dakujem
(Vložil(a): Robert)
Dobrý den,

můžete být klidný, dávky ze 4 rentgenových snímků nemohou ovlivnit spermiogram, plodnost. Není tedy nutné cokoliv odkládat.


(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)