Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 01.03.2016 14:11:54
Dobry den,
S manzelem se prvi mesic po vysazeni antikoncepce pokousime o dite. Nyni pravdepodobne ovuluji nebo jsem kratce pred ovulaci a na dnesni prohlidce u zubare mi byl udelan rtg zubu s ochrannou vestou. Muze to ovlivnit poceti nebo vyvoj plodu v prvnich dnech? Dekuji
(Vložil(a): Jana)
Dobrý den,

dávka ze zubního rtg je velmi nízká, v žádném případě nemůže negativně ovlivnit početí, ani vývoj zárodku.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)