Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 22.10.2016 23:03:40
Dobrý den, před pár dny jsem podstoupila CT kolonoskopii. Vzhledem k tomu, že bychom se s přítelem chtěli začít pokoušet o miminko, se obávám, zda záření nemohlo poškodit moje vajíčka a tím i zvýšit riziko postižení budoucího plodu. Také se chci zeptat, za jak dlouhou dobu od CT vyšetření se můžeme začít o miminko pokoušet. Moc Vám děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ozáření v rámci provedené kolonoskopie nepoškodilo vajíčka, není žádný důvod odkládat těhotenství.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)