Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 09.11.2016 21:40:09
Dobry den. Chcela by som sa opytat. Bola som pocas roka 2x na rontgene a 3x na ct kvoli ozonoterapii. Rontgenovali aj bedrove klby a ct na spodnu cast chrbtice. Prosim Vas aky vplyv to moze mat na vajicka do buducnosti? Chceli by sme dieta. Dakujem za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dávky z rentgenových diagnostických vyšetření neovlivňují kvalitu vajíček.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)