Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 07.11.2017 11:07:34
Dobrý den, byla jsem s malou dcerou (3 roky) na RTG plic. Museli jsem ji s manželem držet za ruku. RTG dělali ve stoje. Snažíme se o druhé dítě.( RTG 3 dny před ovulací). Je možné, že RTG záření prošlo i na náš? Může mít nějaký vliv na brzke budoucí početí? Děkuji
(Vložil(a): Zdenka Škorňová)
Dobrý den,

pouhá přítomnost při RTG plic dítěte nemůže mít žádný negativní vliv na plánované početí.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)