Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg SI skloubení 27.09.2018 19:58:37
Dobrý den, dne 24.9 pro podezření na zablokování SI skloubení jsem podstoupila Rtg v této oblasti, včetně snímků kostrče, celkem tři snímky. Den na to v úterý 25.9 jsme měli nechraněný styk a je možné že jsem měla ovulaci. Zajímalo by mě, jestli je to pro mě nějaké riziko, když v době snímkování ještě nedošlo ke styku pohlavních buněk. Děkuji za informaci, s pozdravem R.K
(Vložil(a): Kateřina Rozehnalova)
Dobrý den,

ve Vašem případě nebylo ještě co poškodit, žádné riziko tedy nehrozí.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)