Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG lokte 21.07.2020 12:03:49
Dobrý den,

manželka byla 14 dní po ovulaci, kdy jsme zkoušeli počít potomka, na rentgenu lokte. Ačkoli personál o možném těhotenství informovala, ale žádné ochranné pomůcky nedostala. Je to problém?

Díky
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

při rentgenu lokte je děloha mimo přímý svazek záření, záření je zcela zanedbatelné, ochranné pomůcky se nemusí používat. Není to problém, nemusíte se obávat.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)