Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 27.05.2021 05:44:17
Dobrý den v roce 2006 jsem prodělala rakovinu limfatických uzlin v třísle 49,2 nizkomalugni sarkom jsem po ozáření lineárem 2,5 grejdu v třísla levá noha od té doby jsem v pořádku nic mi není a před 12 lety jsem měla cistu na pravím vaječníku byla odebrána vše ok jakou šanci mám že bych otěhotněla?Je mi 41 let již mám 2 děti dospělé toužím být ještě maminkou.Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

na Vaši otázku nejsme schopni odpovědět, to je ovlivněno řadou jiných faktorů, než je prodělané ozáření a věk. Je to spíše otázka pro gynekologa. Z hlediska následků terapeutického ozáření, šance je.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)