Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 25.02.2022 12:05:06
Dobry den,manzel podstupil rtg chrbtice,vcera 24.2,pokusame sa o babatko,ja mam podla merania BT ovulaciu dnes 25.2.,dnes sme mali aj pohlavny styk,bolo nam povedane,zerontgen spermie neovplyvni,ze ziarenie je nizke,chcem sa este vas spytat,ci skutocne nemusime.mat dovod na obavy a rtg ziarenie den pred stykom neposkodilo manzelove spermie,ze nehrozi nejaka geneticka,dna vada.Dakujem pekne za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dávka z rtg vyšetření, které manžel podstoupil, nemůže poškodit spermie, tedy ani poškodit DNA a způsobit genetickou vadu.

(Za SÚJB: sekce radaiční ochrany)