Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 23.11.2022 15:16:42
Dobrý den, syn 26 let ,byl odeslán na vyšetření plotýnek bederni páteře pomocí CT a lékař mu řekl ,že to může ohrozit jeho plodnost.Tak bych se prosím chtěla zeptat jak moc to je pravda.Jestli nemá vyšetření radši odmítnout.Děkuji.
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

pokud ma syn zdravotní potíže, neměl by CT vyšetření plotýnek bederni páteře odmítat. Dávka záření nebude mít vliv na plodnost.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)