Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

pracovník bezp.rentgenu vs.plánované těhotenství 06.11.2013 20:17:51
Dobrý den, manžel pracuje už osmým rokem na letišti na bezpečnostních rentgenech zavazadel. Chtěli bychom se pokoušet o miminko, ale řešíme, jestli dávka, kterou v práci dostává, nemůže mít nějaký vliv na spermie, tím spíše v takto dlouhodobém horizontu? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Marie H.)
Nemusíte mít žádné obavy, na spermie to vliv nemá.
(Za SÚJB: sujb)