Výstavy v SÚJB

Červen 2024 - Obrazy studentek ATELIÉRU PRAGA PRIMA

Srdečně vás zveme na výstavu s názvem Umělecká fúze, která představuje pestrou paletu obrazů studentek výtvarné školy ateliér praga prima a která bude ke zhlédnutí v našem foyer od 3. do 28. června 2024.

Takto svou výstavu uvádějí samy autorky:

Název výstavy, která má tu čest konat se na půdě Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, je inspirovaný jadernou reakcí, při které dochází ke slučování atomových jader lehčích prvků, tak aby vytvořila těžší jádro. Tento fascinující proces, zvaný atomová fúze, je doprovázen uvolněním velkého množství energie. Podobně je tomu i při vzniku obrazu. Jednotlivé prvky, se kterými umělec pracuje, od výběru motivu přes volbu formátu, barev, techniky až po jednotlivé tahy štětcem, se slučují do jednoho celku. Tyto prvky mohou mít samostatně svůj význam, ale teprve jejich kombinací vzniká komplexní dílo a jedinečné umělecké vyjádření se svébytným estetickým a emocionálním dopadem.

Jak řekl Pablo Picasso, „umění omývá z duše prach každodennosti“. Tato slova dokonale vystihují podstatu naší výstavy. Umělecká tvorba není jen o zachycení reality, ale o interpretaci a přetvoření světa skrze osobní vizi a emoce. Výstava nabízí návštěvníkům nejen estetický zážitek, ale také úchvatný kaleidoskop uměleckých výrazů, jež odrážejí bohatost a různorodost vnímání světa kolem nás. Vystavená díla jsou důkazem, že umění má moc obohacovat naše životy, inspirovat nás a poskytovat prostor pro vyjádření toho, co je jinak těžko sdělitelné.

Přijďte se inspirovat a užít si krásu umění na výstavě „Umělecká fúze“!

Květen 2024 - Fotografie NICKA MILLERA

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu fotografií Nicka Millera, která se bude konat v naší vstupní hale od 6. do 31. května 2024. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Duben 2024 - obrazy ALEŠE HOLUBÁŘE

Vážení milovníci umění,

v dubnu se u nás bude konat výstava obrazů Aleše Holubáře. V našem foyer bude k vidění od 8. dubna do 3. května 2024 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

 

Březen 2024 - obrazy JARMILY JIRAVOVÉ

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu Jarmily Jiravové.

Její obrazy si můžete prohlédnout v naší vstupní hale v pracovních dnech od 4. března do 5. dubna 2024 mezi 8. a 17. hodinou.

Únor 2024 - obrazy ZDEŇKY ALBRECHTOVÉ a FRANTIŠKA SKOPCE

Přijměte prosím pozvání na výstavu obrazů Zdeňky Albrechtové a Františka Skopce, kterou bude možno navštívit od 5. února do 29. února 2024 v našem foyer na Senovážném náměstí v Praze. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás :-)

Leden 2024 - fotografie MILOSLAVA NĚMCE

Srdečně vás zveme na výstavu fotografií Miloslava Němce. Výstava potrvá od 8. ledna do 2. února 2024 a bude přístupná v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 hodin.

Prosinec 2023 - obrazy IVA BURIANA

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu fotografií Iva Buriana, která bude v prosinci k vidění v našem foyer.

Listopad 2023 - obrazy MARKÉTY MYŠKOVÉ

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu obrazů Markéty Myškové, která se bude konat v naší vstupní hale od 30. října do 1. prosince 2023. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Říjen 2023 - obrazy EVŽENA NOVÁKA

Vážení milovníci umění,

v říjnu se u nás bude konat výstava obrazů Evžena Nováka. V našem foyer bude k vidění od 2. do 27. října 2023 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

 

Září 2023 - Obrazy JANA CHOURY

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu obrazů Jana Choury.

Výstava potrvá od 27. do 30. září 2023 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Srpen 2023 - fotografie FOTOSKUPINY SPEKTRUM BLATNÁ

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu fotografií FOTOSKUPINY SPEKTRUM BLATNÁ, která bude v srpnu k vidění v našem foyer.

Červenec 2023 - obrazy MARKÉTY WOLFOVÉ

Vážení milovníci umění, rádi bychom Vás pozvali na výstavu obrazů Markéty Wolfové. Bude se konat v našem foyer od 3. do 28. července 2023. Přístupná je ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

 

Červen 2023 - sochy JIŘÍHO NĚMCE

Srdečně vás zveme na výstavu soch Jiřího Němce. Můžete ho znát jako umělce, který se svými kolegy v roce 2019 ozdobil barokní osmiveslici Bissona Praga, aby reprezentovala Prahu na slavnostech Regata Storica v Benátkách.

Květen 2023 - Obrazy VLADIMÍRA MENCLA

Srdečně Vás zveme na výstavu Česká krajina v obrazech Vladimíra Mencla. Navštívit ji můžete ve všedních dnech od 2. do 27. května od 8 do 17 hodin.

 

Duben 2023 - obrazy OLGY VARGY DOLEŽALOVÉ

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu Olgy Vargy Doležalové Krajina v náladě.

Výstava potrvá od 2. do 29. dubna 2023 a bude ve foyer úřadu přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Březen 2023 - obrazy studentů malíře Ondřeje Roubíka - ATELIÉR PRAGA PRIMA

Srdečně vás zveme na březnovou výstavu obrazů studentů malíře Ondřeje Roubíka - ateliér praga prima.

Co byste o výstavě měli vědět? Odpovídají sami autoři:

Svým názvem … tak zase v pátek! odkazuje sice výstava obrazů, které vznikly v jednom z kurzů pořádaných ateliérem praga prima, jednoduše k tomu, že se kurz koná v pátek, ale zároveň naznačuje mnohem víc. Nejedná se totiž o kurz ledasjaký. Sešla se v něm báječná parta tvůrčích a zapálených lidí, kteří chtějí pod vedením malíře Ondřeje Roubíka víc než jen příjemně trávit čas. Chtějí svoji tvorbu, se kterou začali často až v dospělosti, povznést na co nejvyšší úroveň, naučit se postihnout krásu i prchavé okamžiky světa, jenž je obklopuje, proniknout do alchymie barev a tajů malby a pochopit rituálnost spojenou s jejich vznikem. A to, že se jim to skutečně daří, máme právě zde možnost posoudit.

Velice nás těší, že jsme pro svoji letošní výstavu dostali příležitost prezentovat se právě návštěvníkům tak respektované instituce, jako je Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Doufáme, že vystavené obrazy budou příjemným rozptýlením, možná i oživením všedního dne, a třeba také inspirací…

„Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.“ (Pablo Picasso)

Únor 2023 - fotografie PRAVOSLAVA FLAKA

Přijměte prosím pozvání na výstavu fotografií Pravoslava Flaka, kterou bude možno navštívit od 6. února do 3. března 2023 v našem foyer na Senovážném náměstí v Praze. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás.

Leden 2023 - Obrazy ADÉLY JANŮ

Srdečně Vás zveme na výstavu ilustrací Adély Janů.

Výstava potrvá od 8. ledna do 4. února  2023 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Přijďte se podívat!

Prosinec 2022 - fotografie PETRA HÁJKA

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií Petra Hájka. Výstavu můžete navštívit od 28. listopadu 2022 do 6. ledna 2023 ve foyer SÚJB.

Listopad 2022 - Fotografie MILOSLAVA NĚMCE

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu fotografií Miloslava Němce, která bude v listopadu k vidění v našem foyer.

Říjen 2022 - obrazy MARIE POUROVÉ a Bc. MAGDALÉNY POUROVÉ

Vážení milovníci umění,

srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Marie Pourové a Bc. Magdalény Pourové. Výstava se koná od 3. do 27. října 2022 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Přijďte se podívat!

Září 2022 - FOTOGRAFIE - KFA, klub fotografů amatérů Praha

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu fotografií Klubu fotografů amatérů Praha. Koná se v našem foyer od 5. do 30. září 2022. Přístupná je ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Červenec a srpen 2022 - fotografie LUĎKA BOUCHNERA a obrazy ADÉLY BOUCHNER HANOUSKOVÉ

O prázdninách se bude v našm foyer konat výstava fotografií Luďka Bouchnera a obrazů Adély Bouchner Hanouskové. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin. Jste srdečně zváni k prohlídce.

Červen 2022 - KERAMIKA A OBRAZY Květy Makovské

Přijměte prosím pozvání na výstavu Květy Makovské, která bude v červnu k vidění v našem foyer.

Květen 2022 - OBRAZY Igora Grimmicha

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Igora Grimmicha.

Výstava potrvá od 3. do 30. května 2022 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Přijďte se podívat!

Duben 2022 - OBRAZY Vladimíra Mencla

Vážení milovníci umění,

srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Vladimíra Mencla. Výstava se koná od 4. do 29. dubna 2022 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Přijďte se podívat!

 

Březen 2022 – OBRAZY a SOCHY skupiny umělců B E J K

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu obrazů a soch skupiny umělců B E J K. Výstava potrvá od 7. března do 2. dubna 2022 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Vernisáž se bude konat v pondělí 7. března od 18 hodin.

 

Únor 2022 - OBRAZY Heleny Šimůnkové

Vážení přátelé přírody a umění ,

architektka Helena Šimůnková Vás zve k návštěvě výstavy ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Paní Šimůnková, vedle svého povolání též celoživotně kreslířka a malířka, zde před deseti lety vystavila AKVARELY zaměřené na krajinu a zahradní zákoutí. Tentokrát akvarelovou techniku vynalézavě kombinuje s dalšími výtvarnými prostředky, jak si to vyžádalo poněkud netradiční téma TRÁVY, STÉBLA, KŘOVINY, respektive vizuální „úlovky“ z jejích procházek a výletů.

Možná, že nenápadné rostliny roztodivných tvarů, barev a kompozic vlastních jejím nepěstěným podmínkám ve volné přírodě, Vás již také někdy zaujaly. Jejich umělecké ztvárnění Vám nyní svými obrazy nabízí Helena Šimůnková.

----------------------------------------

Výstava Heleny Šimůnkové TRÁVY, STÉBLA, KŘOVINY je přístupná od pondělí 7. února do pátku 4. března 2022, výhradně v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hodin.

Výstava se koná ve vstupní hale Státního úřadu pro jadernou bezpečnost na Senovážném náměstí 9, Praha 1.

Prosinec 2021 a leden 2022: FOTOGRAFIE Pavla Kouby

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu fotografií Pavla Kouby. Koná se v našem foyer od 1. prosince 2021 do 4. února 2022. Přístupná je ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Říjen a listopad 2021: OBRAZY Evžena Nováka

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Evžena Nováka.

Výstava potrvá od 3. do 30. listopadu 2021 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Přijďte se podívat!

Září 2021: OBRAZY Ivana Klymenka

Vážení milovníci umění,

srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Ivana Klymenka. Přístupná bude od 5. září do 1. října 2021 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

Srpen 2021: FOTOGRAFIE Petra Hájka

Zveme Vás na výstavu obrazů PharmDr. Petra Hájka, která se u nás bude konat od 2. do 28. srpna 2021. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Výstavu jsme prodloužili do 3. září 2021. Přijďte se podívat!

Červenec 2021: OBRAZY Věry Kubík Kdolské a Aleny RE VINCO Kdolské

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Věry Kubík Kdolské a Aleny RE VINCO Kdolské. Bude se konat od 7. do 30. července  2021. Prohlédnout si ji můžete ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Červen 2021: OBRAZY Soni Musilové

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu obrazů Soni Musilové. Bude se konat v našem foyer od 7. černa do 2. července 2021. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Říjen 2020 - květen 2021: NEPATŘIČNOSTI II Ivo Y. Buriana

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Ivo Y. Buriana, která se v naší vstupní hale bude konat od 27. září 2020. Přístupná bude ve všedních dnech od 8 do 17 hodin.

Září 2020: SAMÁ VODA Klubu Fotografů Amatérů Praha

Vážení milovníci umění,

v září se u nás bude konat výstava Klubu Fotografů Amatérů Praha. Přístupná bude od 1. do 26. září 2020 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

 

Srpen 2020: OBRAZY Marie Pourové

Srdečně Vás zveme na výstavu obrazů Marie Pourové.

Výstava potrvá od 3. do 28. srpna 2020 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Přijďte se podívat!

Červenec 2020: výstava Lukáše Bajse MOJE FANTAZIE, VAŠE PŘEDSTAVIVOST

Státní úřad pro jadernou bezpečnost Vás srdečně zve na výstavu obrazů Lukáše Bajse.

Výstava potrvá od 7. do 31. července 2020 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Vernisáž se bude konat v úterý 7. července se bude od 18 do 20 hodin.

Březen - červen 2020: ČESKÉ ORCHIDEJE Ing. Miloslava Němce a FOTOGRAFIE Renáty Kolářové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií Ing. Miloslava Němce a Renáty Kolářové

Výstava se bude konat od 2. 3. 2020  a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. 

Leden 2020: OBRAZY Miroslava Pangráce a Jany Heřmanové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Miroslava Pangráce a Jany Heřmanové.

Výstava potrvá od 6. 1. do 31. 1. 2020 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Prosinec 2019: ZÁTIŠÍ Fotokroužku Michaely Antůškové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na dětskou fotografickou výstavu Fotokroužku Michaely Antůškové.

Výstava potrvá od 2. 12. 2019 do 4. 1. 2020 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Listopad 2019: OBRAZY Tatjany Tiché

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Tatjany Tiché.

Výstava potrvá od 4. 11. do 29. 11. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Říjen 2019: TEATRO DEL MUNDO Evžena Nováka

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Evžena Nováka.

Výstava potrvá od 7. 10. do 5. 11. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Srpen 2019: KYTICE Jarmily Čerevkové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Jarmily Čerevkové.

Výstava potrvá od 29. 7. do 31. 8. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Červenec 2019: OBRAZY Marie Pourové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Marie Pourové.

Výstava potrvá od 1. 7. do 27. 7. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Červen 2019: FOTOGRAFIE Petra Hájka

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií PharmDr. Petra Hájka.

Výstava potrvá od 3. 6. do 28. 6. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Duben 2019: OBRAZY Zdeňky Holejšovské

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Zdeňky Holejšovské.

Výstava potrvá od 1. 4. do 27. 4. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Březen 2019: KRAJINY A ZÁTIŠÍ Lenky Čočkové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu výtvarných prací KRAJINY A ZÁTIŠÍ Lenky Čočkové.

Výstava potrvá od 4. 3. do 29. 3. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Únor 2019: ČESKÁ KRAJINA V OBRAZECH Vladimíra Mencla

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů malíře a hudebníka doc. Mgr. Vladimíra Mencla.

Výstava potrvá od 4. 2. do 1. 3. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost..

Leden 2019: OBRAZY Ludmily Razimové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů akademické malířky Ludmily Razimové.

Výstava potrvá od 7. 1. 2019 do 1. 2. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Prosinec 2018: ČERNÁ BÍLÁ BAREVNÁ Věry Krumphanzlové a Teodora Buzu

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autoři Věra Krumphanzlová a Teodor Buzu si Vás dovolují pozvat na výstavu obrazů ČERNÁ BÍLÁ BAREVNÁ.

Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 6. prosince od 17 hodin ve foyer SÚJB.

Výstava potrvá od 25. 11. 2018 do 5. 1. 2019 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Listopad 2018: NÁŠ SVĚT Snežany a Dragomira Lužaićových

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autoři Snežana a Dragomir Lužaićovi si Vás dovolují pozvat na výstavu obrazů NÁŠ SVĚT.

Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu od 17 hodin ve foyer SÚJB.

Výstava potrvá od 4. 11. do 24. 11. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Říjen 2018: OBRAZY Věry Krupičkové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů malířky a výtvarnice Věry Krupičkové.

Výstava potrvá od 1. 10. do 4. 11. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Září 2018: výstava Klubu Fotografů Amatérů

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií členů KFA Praha.

Výstava potrvá od 27.8. do 28.9.2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Srpen 2018: ŠKVRNY V MOJOM ŽIVOTE Lukáše Bajse

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Lukáše Bajse.

Výstava potrvá od 29.7. do 25.8.2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Červenec 2018: DALEKO I NA DOSAH Pavla Mutinského

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů malíře a grafika Pavla Mutinského.

Výstava potrvá od 2. 7. do 28. 7. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Červen 2018: OBRAZY Lucie Drahotové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Lucie Drahotové.

Výstava potrvá od 4. 6. do 29. 6. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Květen 2018: OBRAZY Marie Pourové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Marie Pourové.

Výstava potrvá od 2. 5. do 1. 6. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Duben 2018: OBRAZY Miša Babiće a Jakova Bararona

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a manažerka umění Zvjezdana Marković si Vás dovolují pozvat na výstavu obrazů dvojice bosensko-hercegovských a rakouských malířů Mišo Babić a Jakov Bararon.

Vernisáž proběhne 3. 4. 2018 v 18:00.

Výstava potrvá od 3. 4. 2018 do 28. 4. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Březen 2018: PUTOVNÍ VÝSTAVA spolku Fotografiemi pro radost

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a spolek Fotografiemi pro radost si Vás dovolují pozvat na putovní výstavu fotografií ze života osob s mentálním postižením.

Vernisáž se uskuteční v pondělí 12. 3. 2018 od 17:00.

Výstava potrvá od 13. 3. do 29. 3. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Únor 2018: OBRAZY Renaty Růžičkové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autorka si Vás dovolují pozvat na výstavu Renaty Růžičkové OBRAZY.

Výstava potrvá od 5. 2. 2018 do 9. 3. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin ve foyer Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Leden 2018: A NĚCO ZE ŠUPLÍKU Miroslava Pangráce

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a Miroslav Pangrác si Vás dovolují pozvat na výstavu „A NĚCO ZE ŠUPLÍKU“.

Vernisáž se uskuteční ve středu 10. 1. 2018 od 18:00 ve foyer úřadu. Výstava potrvá do 3. 2. 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Prosinec 2017: NO 1 UNDER THE INFLUENCE OF COLOURS Alice Pacovské a Iriny Klomp Stanescu

Státní úřad pro jadernou bezpečnost, Alice Pacovská a Irina Klomp Stanescu si Vás dovolují pozvat na výstavu NO 1 UNDER THE INFLUENCE OF COLOURS.

Vernisáž se uskuteční v pondělí 4. 12. 2017 od 17:30 ve foyer úřadu. Výstava potrvá do 5. ledna 2018 a bude přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Listopad 2017: ČESKÁ KRAJINA V OBRAZECH Vladimíra Mencla

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu

Vladimír Mencl: ČESKÁ KRAJINA V OBRAZECH.

Výstava potrvá od 30. října do 1. prosince 2017 a bude ve foyer úřadu přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Říjen 2017: VE SVĚTLE POEZIE Marie Skolkové a Jany Vinterové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu VE SVĚTLE POEZIE.

Vernisáž proběhne v úterý 3. října 2017 od 17:00 hod. ve foyer úřadu. Výstava bude otevřena od pondělí do pátku 8:00 – 17:00 hod. 2.10. - 27.10.2017.

Září 2017: PHOTOLITERA skupiny FOTO Českého zemského svazu FISAIC

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a skupina FOTO Českého zemského svazu FISAIC Vás zvou na výstavu PHOTOLITERA 2017.

Vernisáž se uskuteční v pondělí 4. září od 16:00 hod. ve foyer úřadu. Výstava bude otevřena od pondělí do pátku 8:00 – 17:00 hod. do 29. září.

Srpen 2017: DEVĚT NA DRUHOU Vlastimila Pechy

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a pan Vlastimil Pecha si Vás dovolují pozvat na výstavu obrazů "DEVĚT NA DRUHOU"

Výstava potrvá od 31. července do 1. září 2017 a bude ve foyer úřadu přístupná v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

Červenec 2017: FOTOMORGANA Heleny Mašindové

SÚJB a autorka si Vás dovolují pozvat na výstavu fotografií

Ing. Helena Mašindová: FOTOMORGANA

Výstava potrvá od 3. do 28. července 2017 a je otevřena ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod. na adrese Senovážné náměstí 1589/9, Praha 1.

Červen 2017: Fotografie Klubu Fotografů Amatérů

SÚJB a Klub Fotografů Amatérů si Vás dovolují pozvat na výstavu fotografií členů KFA.

Výstava potrvá od 29. května do 30. června 2017 a je otevřena ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod. na adrese Senovážné náměstí 1589/9, Praha 1.

Květen 2017: KVĚTY KRAJINY Zdenky Polívkové

SÚJB a autorka si Vás dovolují pozvat na výstavu

Zdenka Polívková: KVĚTY KRAJINY

Výstava potrvá od 2. května do 27. května 2017 a je otevřena ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod. na adrese Senovážné náměstí 1589/9, Praha 1.

Duben 2017: OBRAZY Mirky Mádrové

SÚJB a autorka si Vás dovolují pozvat na výstavu

Mirka Mádrová: OBRAZY

Vernisáž se uskuteční 4. 4. 2017 v 17:00 hod. Úvodní slovo bude mít PhDr. Dušan Sedláček, hudební doprovod zajistí Bety & Nina & Míra, recitaci Jarka Černá. Výstava potrvá do 28. 4. 2017.
Otevřeno po-pá 8:00 - 17:00 hod.

Březen 2017: PARALELNÍ CESTOU Milana Křenka

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autor si Vás dovolují pozvat na výstavu obrazů Milana Křenka "PARALELNÍ CESTOU".

Zahájení výstavy se koná v úterý 7. března 2017 v 16 hodin. O autorově tvorbě promluví PhDr. Dušan Sedláček, uvede Martin Chylík, art-am. Výstava je otevřena pondělí až pátek od 8 do 17 hod. a končí 31. března 2017.

Leden 2017: OBRAZY IZRAELE na fotografiích Lenky Hatašové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autorka Lenka Hatašová si Vás dovolují pozvat na výstavu fotografií OBRAZY IZRAELE, která se ve foyer úřadu koná od 6. ledna do 3. února 2017, a to pod záštitou předsedkyně SÚJB Ing. Dany Drábové.

 

Prosinec 2016: SVĚTLO V OBRAZECH Jaroslavy Tomiškové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost s autorkou Jaroslavou Tomiškovou si Vás dovolují pozvat na vernisáž výstavy SVĚTLO V OBRAZECH (olejomalba – abstrakce, zátiší).

Vernisáž výstavy se koná 1. 12. 2016 v 17:00 hodin ve foyer SÚJB, Senovážné náměstí 9, Praha 1.

Úvodní slovo pronese spisovatelka Dagmar Gayerová.

Listopad 2016: Obrazy Vey Kekić

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů akademické malířky Vey Kekić z Bosny a Hercegoviny.

Vernisáž za účasti malířky se koná v úterý 1. listopadu 2016 v galerii SÚJB – Senovážné náměstí 9, Praha 1. Program vernisáže bude provázen tanečním číslem na téma LOVE.

Výstava potrvá od 31. října do 30. listopadu 2016 v galerii SÚJB.

O autorce a jejím díle - Vladimír Procházka (PDF, 79 KB)

Říjen 2016: Olejomalby Richarda Pachmana a ruční výšivky Evy Čížkové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy olejomaleb Richarda Pachmana a ručních výšivek Evy Čížkové.

Vernisáž se koná ve čtvrtek 4. 10. 2016 v 17 hodin.

Společnou výstavu obou umělců je možné shlédnout do 28. 10. 2016.

O autorovi (PDF, 131 KB)

Září 2016: EX LIBRIS A VOLNÁ GRAFIKA Petra Hampla

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy Petra Hampla s názvem EX LIBRIS A VOLNÁ GRAFIKA.

Výstavu uvede PhDr. Dušan Sedláček.

Vernisáž se koná ve čtvrtek 1. 9. 2016 v 17 hodin.

Výstava potrvá od 1. 9. do 30. 9. 2016, po – pá 13:00 – 17: 00 hodin.

Recenze Vladimíra Procházky

Srpen 2016: SVĚTY V KAMENI Jiřího Šury

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na setkání s autorem Jiřím Šurou, který má v měsíci srpnu ve foyer budovy úřadu výstavu makrofotografií „SVĚTY V KAMENI“.

Setkání se uskuteční ve středu 17. srpna 2016 od 17 hodin ve foyer SÚJB, Senovážné nám. 9, Praha 1.

Červenec 2016: Fotografie Pravoslava Flaka a Antona Sládka

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy fotografií Pravoslava Flaka a Antona Sládka

Zahájení výstavy se uskuteční v úterý 12. července 2016 od 17 hodin.

Výstavu uvede: Prof. Mgr. Marek Jícha

Hostem bude: Julie Gübelová/saxofon.

Výstava trvá od 4. 7. do 29. 7. 2016, otevřena je po – pá 13:00 – 17: 00 hodin.

Červen 2016: PROMĚNY Jarmily Šmerhové

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu obrazů Jarmily Šmerhové s názvem „PROMĚNY".

Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 8. června 2016 od 17 hodin.

Výstava trvá od 30. 5. do 30. 6. 2016, otevřena je po - pá: 8:00 - 17:00 hodin.

Květen 2016: Obrazy a grafiky výtvarné skupiny Tolerance 14

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na vernisáž obrazů a grafiky výtvarné skupiny TOLERANCE 14.

Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 4. května 2016 od 17 hodin.

Výstava trvá od 2. 5. do 27. 5. 2016, otevřena je po - pá: 13:00 - 17:00 hodin.

Duben 2016: Fotografie Tomáše Svobody - ČERNOBYL, 30 LET PO KATASTROFĚ

 

Státní úřad pro jadernou bezpečnost si Vás dovoluje pozvat na výstavu fotografií Tomáše Svobody s názvem ČERNOBYL, 30 LET PO KATASTROFĚ.

Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 6. dubna 2016 od 18 hodin.

Výstava trvá od 4. 4. do 1. 5. 2016, otevřena je po - pá: 8:00 - 17:00 hodin.

 

Únor 2016: Fotografie pana Muchy

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autor fotografií pan Mucha si Vás dovolují pozvat na vernisáž výstavy ve středu 10. února 2016 od 18:00 hodin v budově SÚJB na Senovážném náměstí 9.

 

Leden 2016: PRAVÁŠEŇ Vladimíra Kiseljova a performance Mozartova záře

Státní úřad pro jadernou bezpečnost a autor Vladimír Kiseljov si Vás dovolují pozvat na výstavu PRAVÁŠEŇ. Výstava trvá od 6. ledna do 5. února 2016 a je otevřena v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

 

Dále si Vás dovolujeme pozvat na událost „Mozartova záře“.

Jedná se o malířsko-hudební performanci k 260. narozeninám W. A. Mozarta, která proběhne ve čtvrtek 28. 1. 2016 v 19:00 hodin. Vystoupí Krste Badarovski (klávesy) a Vladimír Kiseljov (živá malířská performance).

Událost se koná jako doprovodná akce k právě probíhající výstavě Vladimíra Kiseljova „Pravášeň“