Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 25.02.2020 08:07:02
Dobrý den, chtěla jsem se prosím Vás zeptat, jaké máte aktuální informace při použití malého RTG ( intraorálního rentgenu)u zubaře? Byla jsem rentgenována již 2x během 3 měsíců-vždy bez použití límce? Rentgen byl z boku -zub stolička. Mám obavy, jelikož mám onemocnění štítné žlázy s uzly.Děkuji Vám za odpověď. Novotná
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, absolvování opakovaných intraorálních snímků nemá negativní vliv na štítnou žlázu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)