Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 31.01.2020 16:06:51
Dobrý den, dcera, 21 let, dnes přešla k novému zubnímu lékaři, neboť ten původní už šl do důchodu. Dělali jí OPG rentgen, naposledy ho měla před 2 lety a 4 intraorální snímky jednotlivých zubů (na snímku vždy 2-3 zuby). Intraorální snímky jí dělal v říjnu předchozí lékař, ale pan zubař si chtěl udělat svoje. Vzhledem ke snímkování před 3 měsíci, nemůže toto dnešní snímkování (OPG + intraorální snímky) nějak ohrozit zdraví dcery? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

zdraví Vaší dcery není z ozáření v rámci zubního rtg vyšetření ohroženo.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)