Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenovani 02.12.2021 08:31:14
Dobrý den, prosím o Váš názor. Podstoupila jsem PET CT vyšetření s kontrastem s tím, že 10 dní poté mám naplánované CT hrudníku s kontrastem. Velmi se ve mě pere to, zda na druhé CT takto brzo jít nebo si jej radši preobjednat na později. Není prosím odstup mezi těmito dvěma vyšetřeními krátký? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není třeba zvětšovat odstup mezi vyšetřeními.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)