Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 22.02.2022 13:04:36
Dělali kluků 9 let rentgen hlavy na pohotovosti, asi udaril ji hasyckou hadice a po 3 dnů dělali ješte jednou krat renden nosní dutin. Možná rak bilo delať? Ne hrozí něco špatného?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenové vyšetření Vašeho syna bylo zdůvodněno úrazem. Nebezpečí by pro syna představovalo neodhalení případného vnitřního zranění. Nemusíte mít obavy, nic špatného Vašemu synovi nehrozí.
(Za SÚJB: sekce radaiční ochrany)