Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG ramene v těhotenství 11.04.2021 10:45:36
Dobrý den, 1.4. jsem byla na rtg ramene (1 snimek) bez olověné zástěry. Nyní jsem zjistila, ze jsem těhotná, dle data poslední menstruace jsem byla na konci 4.tt, dle data oplodnění méně. Dle vyse uvedených odpovedi by melo byt vse v pořádku. Přesto bych chtěla požádat o odpověď, zda je duvod k nějakým obavam. Predem velice děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg ramene (1 snimek) bez olověné zástěry není důvodem k obavám: dávka na zárodek je velmi nízká, dá se říci, že zanedbatelná.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)