Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg v těhotenství 04.04.2013 21:38:34
Dobrý den, moje otázka bude asi hodně podobná a pravděpodobně mi odpovíte, že riziko bude zanedbatelné, ale ráda bych věděla, zda je v tomto případě natolik zanedbatelné, že můžu s klidem plánovat těhotenství. Asi týden před čekanou ovulací jsem byla jako doprovod na rentgenovém vyšetření páteře. To znamená, že jsem dotyčnému pomáhala za rtg lavici a z ní, v době samotného rtg záření jsem byla za dveřmi. Může se v tomto případě uvnitř mne něco poškodit (ozářit), co by mohlo mít do budoucna negativní vliv? Přeci jen je to věc, která se dá odložit, na druhou stranu nebyl by to první odklad (možná zbytečný). Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Riziko je nulové, protože v době ozařování jste byla za dveřmi a tedy k ozáření vás nemohlo dojít.
(Za SÚJB: sujb)