Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Registrace používání zdroje IZ 25.11.2017 19:24:04
Dobrý den. Zdědil jsem zubní ordinaci a také zubní rtg. Chci požádat o registraci používání zdroje IZ, ale nevím, jak dodat přílohu údajů o registrovaném zdroji IZ. Mám k dispozici pouze protokoly o ZDS, kde je zařízení identifikováno.
Stačí údaje odtud? Děkuji.
(Vložil(a): Bláha)
Dobrý den,

obracejte se prosím na nejbližší regionální centrum SÚJB (RC). Registraci vyřizují tato RC: RC Praha, Ostrava, Ústí nad Labem nebo Hradec Králové.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)