Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Dve CT behem dvou hodin 10.02.2020 16:49:02
Dobry den, pred trema dny jsem omdlela v praci a kolegove me odvezli na pohotovost, kde udelali vysetreni CT mozku a po hodine druhe CT, tentotrat s kontrastni latkou. Nastesti se nic nepotvrdilo, mam nyni velmi vysoky tlak (lecim se, ale budu pravdepodobne potrebovat zvysit davku) a tudiz omdleni bylo asi tim. Mam rovnez obavu, ze tato dve vysetrni mohou vyvolat nador, zvlast pokud byla provedena dvakrat po sobe. Moc dekuji za opoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Toto vyšetření se provádí pro vyloučení závažné komplikace, které by mohly ohrozit Váš život. Pravděpodobnost vzniku nádoru je opravdu velice nízká.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)