Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 25.03.2021 09:12:49
Dobrý den, firma by ráda zavedla do svých procesů rtg zavazadel a předmětu Hi-scan. Kromě technických náležitostí provozování, byly by s tím prosím spojeny ještě jiné povinnosti - např. častější lékařské prohlídky pro zaměstnance, kteří by zařízení obsluhovali? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ne častější lékařské prohlídky nejsou požadovány. Práce obsluhy je považovány za práci kategorie první (dle zákona o ochraně veřejného zdraví) a prohlídky jsou ve stejné frekvenci jako o ostatních zaměstnanců.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)