Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 25.01.2017 11:49:19
Dobrý den, nemohu nikde najít termíny vzdělávacích kurzů radiační ochrany pro osoby zajišťující radiační ochranu registranta. Děkuji za odpověď, MDDr. Hora
(Vložil(a): Ondřej Hora)
Dobrý den,

Úřad pouze zveřejňuje seznam držitelů povolením ? viz:

http://www.sujb.cz/aplikace/radon/?action=show&table=tab_e&lang=cz

Termíny, kdy budou firmy s povolením Úřadu (HDT, s.r.o, MGP spol. s r.o. a VMK- RTG s.r.o.) kurzy pořádat musíte zjistit sám, na webu kontakty naleznete.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)