Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 31.08.2022 10:59:01
Dle nového atomového zákona jsem jakožto DO/OPDRO povinna se každých 5 let podrobit opakované DOP.
ZOP jsem získala na jaře r.2017, nyní se budu po rodičovské dovolené vracet na pracoviště, lze si tento rok dodělat DOP, aby bylo vše v pořádku? Předem děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Ano, kurz je nutné absolvovat každých 5 let. Vzhledem k tomu, že jste na rodičovské dovolené, kurz budete absolvovat po návratu do práce. Doporučujeme v co nejkratší možné době. Informace k pořádání kurzů naleznete zde:

https://www.sujb.cz/radiacni-ochrana/subjekty-s-povolenimregistraci-k-vybranym-cinnostem

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)