Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 03.02.2023 06:03:35
Dobrý den,
jsem zubní lékař doposud zaměstnanec… co potřebuji mít vše za zkoušku nebo osvědčení k provozu své vlastní praxe (s využitím rtg, OPG či případně CT) stačí jen kurz radiační ochrany registranta nebo i ZOZ?
Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

"zubní rtg" vyžadují registraci, k žádosti o registaci je třeba doložit při ozařování přítomnost osoby, která absolvovala kurz radiační ochrany registranta.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)